Kamerový systém CCTV

Komplexní dohled objektů a prostor. Využíváme nejmodernější technologie a stavíme na dlouholeté praxi našich proškolených techniků.

CCTV systémy pro vaši bezpečnost i pořádek

Nabízíme komplexní řešení digitálních i analogových kamerových systémů. Navrhujeme vhodné typy a technologie kamery a zobrazovacích jednotek, řešíme potřebný software pro jejich správu a dle požadavků zákazníka realizujeme i datová úložiště. Navrhujeme systémy pro vnitřní i vnější prostředí včetně tzv. skrytých kamer. K našim projektům dodáváme veškerou potřebnou dokumentaci včetně certifikátů.
Umíme kamerové systémy začlenit do komplexních bezpečnostních systémů, a to včetně vybudování rozhraní pro automatizované předávání poplachových stavů.
Nabízíme nepřetržitý profesionální dohled a správu 24/7. Součástí projektů jsou i preventivní profylaktické prohlídky a potřebné revize.

Prvky CCTV

Kamery - máme zkušenosti s nasazením kamer pro denní i noční provoz a také speciálních infračervených či termálních systémů. Na základě požadavků zákazníka využíváme jak statické kamery, tak i tzv. DOME otočné kamery.

Úložiště - samotný on-line záznam obrazové informace je třeba z důvodu archivace a pozdějšího přístupu bezpečně ukládat. Na základě zkušeností s rozlišnými projekty dokážeme navrhnout optimální způsob ukládání jak z pohledu kapacity, tak z pohledu bezpečnosti. Využíváme lokální úložiště i ukládání na vzdálených serverech s vysokou dostupností.

Přístup přes web - ne vždy slouží kamery jen jako prostředek ochrany majetku a informací. Umíme ve spolupráci s klientem vytvářet interní i externí webové portály včetně zajištění rozsáhlé hierarchie práv.

Komunikace - propojení jednotlivých prvků lze realizovat přes analogové rozhraní (koax), přes dnes již standardní TCP/IP (Ethernet), umíme zajistit přenos informací pro bezdrátové a mobilní sítě.

Typické realizace

monitorování kancelářských prostor včetně integrace s EZS
zabezpečení vchodů a přístupových prostor objektů
komplexní zabezpečení projektů slunečních elektráren
projekty zajištění logistických prostor (sklady, překladiště, přístavy)